Naše vize - zlepšete si svůj životní komfort a přitom ušetřete.

Téměř 10 let se naše společnost věnovala sortimentu Xiaomi, značky, která zpočátku nabízela vynikající poměr ceny a výkonu, jejich produkty se staly jedny z nejprodávanějších na světě a pod vlivem úspěšnosti se také přirozeně stalo, že značka už je spíše „prémiová“. Objevovaly se stále dražší produkty, některé vůbec nedávají smysl v porovnání s konkurencí a stále více nám zůstával rozum stát z toho, jak tak velká a úspěšná společnost mohla vydat do oběhu tolik zvláštních přešlapů. Ať nás blbě nepochopíte, máme Xiaomi stále rádi, stále dělají skvělé věci, jen je třeba vybrat a nabídnout to správné.

Z úplně specializace na značku Xiaomi jsme tedy začali brouzdat v nových vodách, objevovali nové produkty, které v naší zemi nejsou tak známé a začali chápat, kdo co vyrábí a pro koho. Po letech zkušeností jsme přesně věděli, co chceme udělat. Nechceme si tyto znalosti nechávat pro sebe, chceme je nabídnout i Vám.

V tento moment také vznikl nápad na novou image chytré pandy. 

smart_panda_logo_final-3

Ať objasníme, o čem to tu píšeme, dáme Vám příklady:

Pokud hledáte vysavač, pro Xiaomi ho z velké části navrhuje a vyrábí společnost Deerma, která prodává své výrobky pod vlastní značkou. Značku Deerma jsme tedy zařadili do nabídky a téměř okamžitě se z ní stal mezi zákazníky hit. Můžete si koupit kompaktní drátový vysavač Deerma DX118C za cenu okolo 800 Kč a vysavač vám bude sloužit léta a dokonce je jeho poruchovost téměř nulová.

Pokud hledáte bezdrátové tyčové vysavače, je tu například Deerma VC20 Pro za 3490 Kč.

Když tento vysavač porovnáte s nejprodávanější značkou těchto vysavačů Dyson, zjistíte, že je ve většině ohledech dokonce lepší, než vysavač za 11 000 Kč

vc20pro

Deerma VC20 Pro Dyson V8 Absolute 2022
Cena 3490 Kč (Smartpanda.cz) 10990 Kč (Alza.cz)
Sací výkon 17000 Pa 6000 Pa (115AW)
Výdrž baterie Až 50 min. 0 -100% za 3h Až 40 min. 0-100% za 5h
Kapacita nádoby na prach 0,6l 0,58l
Funkce mopování Ano Ne
Hmostnost 2,3kg 2,5kg
Vyměnitelné nástavce a možnost rozložit na ruční vysavač Ano Ano
Hlučnost 84 dB max 71 dB max

Dalším skvělým příkladem mohou být sonické kartáčky. Xiaomi vyrábí oblíbené kartáčky za slušnou cenu a staly se tedy oblíbenou volbou v péči o vaše zuby. Jde o ovšem i levněji (a to výrazně) díky relativnímu nováčkovi na trhu - značce FairyWill

fairywill_1

FairyWill 508 nabídne sonický kartáček, který nemá téměř žádné ústupky oproti dražším sourozencům, nabídne 4 vyměnitelné hlavice rovnou v balení a to vše za cenu 390 Kč. Kartáčky si naši zákazníci hned oblíbili, poruchovost opět téměř nulová a dražší varianty tím pádem ztrácí téměř smysl. Leda že hledáte i nějaké ty funkce pro fajnšmekry, jako třeba dotykový displej a inteligentní funkce čištění, které nabídne značka Oclean

Nově se zaměřujeme také na outdoor sortiment a to čistě z toho důvodu, že se outdoorovým aktivitám rádi věnujeme ve volném čase. Víme, kolik takové kvalitní vybavení na turistiku a kempování může stát a našli jsme tedy výborné alternativy k zavedeným značkám na trhu.

Extrémně výkonné svítilny a čelovky značky SuperFire, které stojí oproti konkurenci opravdu směšný peníz, výborné multitooly Nextool jako levná alternativa k značce Leatherman.

superfire

Dlouhodobě se zaměřujeme na chytrou domácnost a pochopili jsme, že už to dávno není záležitost jen těch nejbohatších. Existují výborné a levné produkty, díky kterým si zjednodušíte život. Rádi bychom byli i Vaším průvodcem v tomto sortimentu a pomohli Vám s chytrou domácností začít.

 

Vydejte se s námi do nové éry

Ať už jde o chytrou domácnost, outdoor vybavení nebo osobní elektroniku, jsme zde pro vás, abychom vám pomohli vybrat to nejlepší za rozumné peníze. Díky našim zkušenostem a znalostem trhu dokážeme nabídnout výrobky, které jsou skvělou investicí a zlepšují váš životní styl.

Navíc se stále snažíme rozšiřovat náš sortiment a sledovat nové trendy, abychom vám mohli přinášet ty nejzajímavější novinky a inovace. Jako Smartpanda jsme připraveni objevovat nové značky a produkty, které vám přinesou radost a usnadní vám život.

Tak neváhejte a porozhlédněte se v naší nabídce! Jestli si přejete naši asistenci, žádný problém, jsme tu pro vás. S naší pomocí získáte nejen úžasné produkty, ale také klid duše, že jste učinili správné rozhodnutí. Přidejte se k naší pandí rodině a zažijte dobrodružství objevování nejlepších a nejchytřejších věcí na trhu.

 pandateam

S pozdravem,

Tým Xiaomi-Store.cz

Tým Pandího Velitelství