Nový název, nové možnosti

Přejmenovali jsme se a máme novou identitu. Nyní jsme Smart Panda!

panda-body-minnopt

Pod značkou Xiaomi-Store jste nás znali téměř 10 let. Byla to skvělá jízda, spousty kvalitních produktů a spousty spokojených zákazníků. Nicméně je čas jít dál.

Proč to děláme?

  • širší sortiment
  • naše značka
  • lepší ceny

Širší sortiment

Když se řekne Xiaomi-Store, vybaví se vám jen produkty Xiaomi. My si myslíme, že na trhu existuje spousta alternativních produktů, které mohou dohromady tvořit skvělý celek, třeba v chytré domácnosti. Rádi bychom vám tak nabídli i jiné značky, které máme vyzkoušené, které jsou kvalitní a kterým věříme. Dnes je na trhu milion různých výrobků a my chceme být tak trošku vašimi průvodci, kurátory. Psát ke zboží vlastní postřehy a vlastní shrnutí, proč si daný výrobek koupit, k čemu se hodí, nebo pro koho se hodí. Takové postřehy očekávejte v nejbližší době, jakmile je do webu zapracujeme.

To však neznamená, že na Xiaomi zanevřeme. I nadále u nás můžete najít spoustu výrobků této skvělé značky.

 

Naše značka

Pandu má každý rád a dobře si ji pamatuje. My budeme rádi, když si zapamatujete tu naší Smart Pandu. Je milá, chytrá a má ráda nejnovější vychytávky. A je přirozeně líná, jako každá panda.

Z toho pramení naše zaměření - chytrá domácnost a outdoorové vychytávky. Když už se vydáte třeba na výlet, rádi vám nabídneme vhodné svítilny, powerbanky, multifunkční nože, nebo různou výbavu do auta. Doma si naopak chcete odpočinout. Proto se soustředíme na chytrou domácnost. Očekávejte spoustu návodů na to, jak nastavit světla, zásuvky, nebo vytápění tak, abyste se o ně nemuseli starat.

A protože nemáme rádi nudu, šeď a negativní postoje, volíme i veselou pandí komunikaci s našimi zákazníky. Snad vás rozesměje a neurazí :-)

 

Lepší ceny

To už je takový kolorit. Každý chce lepší cenu. I díky rozšíření sortimentu a navázání nových obchodních kontaktů můžete očekávat lepší nabídky, než v minulosti. Samozřejmě některé zboží má stanovenou doporučenou cenu, se kterou nehneme. Ale chystáme pro vás různé speciální akce, na které budete včas upozornění newsletterem :-)

 

Stávající zákazníci - co to pro vás znamená?

Možná se ptáte, co teď budete dělav případě reklamace, nebo vrácení zboží. Nemusíte se ničeho bát, vše funguje jako doposud. Na webové stránce Reklamace a vrácení zboží vyplníte formulář a postupujete dle pokynů ve formuláři.

Bohužel jsme nedokázali přenést váš stávající uživatelský účet do nového e-shopu. Pokud budete potřebovat jakoukoliv pomoc, třeba poslat fakturu, nebo zjistit informace o zakoupeném zboží, napište nám na ahoj@smartpanda.cz.

Děkujeme za vaši věrnost a budeme se těšit na vaše nákupy.

Tým Xiaomi-Store.cz

Tým Pandího Velitelství